Guy Family Reunion 2024
Who's Coming in 2024

GUY "Family Affair"




Look at Whose Coming to the 2024 Guy Family Reunion, from what State and what Generation. 
 
 
 



As of today we have 255 Guy Family Members from 17 different States and 1 from Florence, Italy who have paid to attend the 2024 Guy Family Reunion.
 


*ARKANSAS*   (7 Family Members) 

  1. Angela Doraine Howard   West Memphis, AR.   (6th)   (X-Large)
  2. Aubrey Howard   West Memphis, AR.  (8th)   (Small)   *1st time coming*
  3. Betty Mack   Proctor, AR.   ()   (Small)   *1st time coming*
  4. Faye Howard   West Memphis, AR.   (5th)   (Large)
  5. Kristian Bullard   Little Rock, AR.   (8th)   (2-X)
  6. Sylestine Howard-Mack  West Memphis, AR.   (5th)   (Large)
  7. Theodore Mack   Proctor, AR.   ()   (Medium)   *1st time coming*


*CALIFORNIA*   (16 Family Members) 

  1. Anderson Guy Jr.   Escondido, CA.   (5th)   (Medium)
  2. Betty R. Guy   Escondido, CA.   (5th)   (Large) 
  3. Darrell Waterford   San Diego, CA.   (6th)   (2-X)
  4. Deonte' Keyshun Guy   Irvine, CA.   (9th)   (???)
  5. Heyman Matlock Jr.   Sacramento, CA.   (5th)   (Medium)
  6. Heyman Matlock Sr.   Sacramento, CA.   (4th)   (Medium)
  7. Judy Lewis-Matlock   Sacramento, CA.   (5th)   (Large)   *1st time coming*
  8. Kealean Biggs   San Francisco, CA.   (6th)   (Large)   *1st time coming*
  9. Kory Biggs   San Francisco, CA.   (6th)   (Large)    *1st time coming*
  10. Liberty Steele   San Francisco, CA.   (7th)   (Large)   *1st time coming*
  11. Leticia Puga Pulido   Sacramento, CA.   (7th) (Large)   *1st time coming*
  12. Lindsay A.Matlock   Sacramento, CA.   (6th)   (Small)   *1st time coming*
  13. Marcella Reynoso   Sacramento, CA.   (6th)   (Large)   *1st time coming*
  14. Phyllis Guy   San Bernardino, CA.   (5th)   (2-X)    *1st time coming*
  15. Remy Ramacher   Sacramento, CA.   (7th)   (Small)   *1st time coming*
  16. Xaiver Puga Pulido   Sacramento, CA.   (7th)   (Youth-Small)   *1st time coming*


*COLORADO*   (2 Family Members) 

  1. Regina Guy-English   Colorado Springs, CO.   (4th)   (Medium)   *1st time coming*
  2. Miguel Kirkpatrick   Aurora, CO.   (7th)   (3-X)   *1st time coming*


*FLORIDA*   (8 Family Members) 

  1. Cheri Waterford   Saint Cloud, FL.   (6th)   (X-Large)   *1st time coming*
  2. Hayden Andrew Chornes   Orlando, FL.   (7th)   (Youth-Medium)
  3. Irise Jo Chornes   Orlando, FL.   (6th)   (Large)
  4. Jenesis Mayes    Jacksonville, FL.   (7th)   (Youth-Small)
  5. Jessica Bolden-Mayes   Jacksonville, FL.   (6th)   (Large)
  6. Jonathan Mayes   Jacksonville, FL.   (6th)   (X-Large)
  7. Jonavan Mayes   Jacksonville, FL.   (7th)   (Youth-Small)
  8. Linda Spears-Powers   Jacksonville, FL.   (5th)   (Large)​​


*GEORGIA*   (3 Family Members) 

  1. Gregory Guy   Locust Grove, GA.   (6th)   (X-Large)
  2. Joseph Mario Ivy V   Stone Mountain, GA.   (9th)   (???)
  3. Marian Denise Damron-Guy   Locust Grove, GA.   (6th)   (Large) 


*ILLINOIS*   (41 Family Members) 

  1. Aniya Manning   Chicago, IL.   (8th)   (Youth-Medium)   *1st time coming*
  2. Anjali Chavda   Geneva, IL.   (7th)   (Medium)
  3. A'riyah Manning   Chicago, IL.   (8th)   (Youth-X-Small)   *1st time coming*
  4. Candra Chavda   Geneva, IL.   (6th)   (Medium)
  5. Carolyn Robinson   Riverdale, IL.   (6th)   (Large)
  6. Celine Wise-Robinson   Oak Park, IL.   (6th)   (Large)
  7. Donna Howard-Evans   Oak Park, IL.   (5th)   (X-Large)
  8. Edna Guy-Johnson    Chicago, IL.   (5th)   (Medium) 
  9. Elizabeth Molton-Wilson   East St. Louis, IL.   (6th) (Medium)   *1st time coming*
  10. Ellis Dean   Chicago, IL.   (7th)   (Youth-Small)   *1st time coming*
  11. Emil Dean   Chicago, IL.   (7th)   (Youth Small)   *1st time coming*
  12. Emma Guy-Robinson   Chicago, IL.   (5th)   (Large)
  13. Eulah Vivian Howard-Dortch   Chicago, IL.   (5th)   (2-X)
  14. Everett Evans   Oak Park, IL.   (6th)   (X-Large)
  15. Forrest James Robinson   Naperville, IL.   (6th)   (2-X)
  16. Frank Evans   Oak Park, IL.   (5th)   (X-Large)
  17. Frank McGee  Oak Park, IL.   (5th)   (Large)
  18. Fredonia Howard-Falls   Bellwood, IL.   (5th)   (Large) 
  19. Gwendolyn Johnson-Jones   Chicago, IL.   (6th)   (X-Large)
  20. Joan Loftin-Cross   University Park, IL.   (6th)   (Large)
  21. Joell Cross   University Park, IL.   (7th)   (Youth-Large)
  22. Kenisha Evans   Oak Park, IL.   (6th)   (Large)
  23. Le'Ana Santos-Smith   Chicago, IL.   (8th)   (Medium)
  24. Loni Cross   University Park, IL.   (7th)   (Medium)
  25. Lonzell Cross   University Park, IL.   (6th)   (Large) 
  26. Michael Robinson   Riverdale, IL.   (6th)   (Large)
  27. Paris Alexander   Chicago, IL.   (6th)   (X-Large)
  28. Patricia Howard-McGee  Oak Park, IL.   (5th)   (Medium) 
  29. Remi Poe   East St. Louis, IL.   (9th)   (Youth-Medium)   *1st time coming*
  30. Rita Bolden   Chicago, IL.   (6th)   (Small)
  31. Samiya Poe   East St. Louis, IL.   (9th)   (Small)   *1st time coming*
  32. Saniyah Evans   Oak Park, IL.   (7th)   (Large)
  33. Shelia Loftin   University Park, IL.   (6th)   (X-Large)
  34. Taylor Burrell Robinson Jr.   Oak Park, IL.   (6th)   (2-X)
  35. Taylor Burrell Robinson Sr.   Chicago, IL.   (5th)   (Large)
  36. Toni Molton   East St. Louis, IL.   (7th)   (Medium)   *1st time coming*
  37. Tonia Dortch   Chicago, IL.   ()   (2-X)
  38. Victoria Kirkpatrick   Oakbrook, IL.   (6th)   (2-X)   *1st time coming*  
  39. Vinay Chavda   Geneva, IL.   (7th)   (Small)
  40. Vivian Dean   Chicago, IL.   (6th)   (X-Large)
  41. Willis Falls   Bellwood, IL.   (5th)   (Large) 


*INDIANA*   (2 Family Members)

  1. Karen Howard   Indianapolis, IN.   (5th)   (X-Large)
  2. Karen Howard's friend

*ITALY* (1 Family Member)

  1. Detria Williamson   Florence, Italy   (7th)   (Small)   *1st time coming*


*LOUISIANA*   (0 Family Members) 


*MARYLAND*   (0 Family Members)


*MICHIGAN*   (6 Family Members)

  1. Annette Matlock-Golson   Farmington Hills, MI.   ()   (Large)
  2. Bert Matlock   Lansing, MI.   ()   (2-X)   *1st time coming*
  3. Brenda Mayaka   Springfield, MI.   (3rd)   (X-Large)   *1st time coming*
  4. Eric (Rick) Matlock   Detroit, MI.   (6th)   (2-X)
  5. John Golson   Farmington Hills, MI.  ()   (X-Large)   *1st Time Coming*
  6. Malvona Guy   Battle Creek, MI.   (3rd)   (3-X)   *1st time coming*


*MISSISSIPPI*   (41 Family Members) 

  1. Alphonso Guy   Olive Branch, MS.   (5th)   (X-Large)
  2. Alex Howard Jr.   Walls, MS.   (5th)   (X-Large)   *1st time coming*
  3. Arthur Baker   Holly Springs, MS.   (5th)   (Large)
  4. Bernard Cowan   Olive Branch, MS.   (5th)   (X-Large)   *1st time coming*
  5. Bernie Anderson-Baker   Holly Springs, MS.   (5th)   (Medium)
  6. Carolyn Guy   Olive Branch, MS.   (5th)   (X-Large)
  7. Charles McCaleb Jr.   Moss Point, MS.   (6th)   (X-Large)   *1st time coming*
  8. Constance Guy-Cowan   Olive Branch, MS.   (5th)   (Medium)
  9. D'Anna Young   Byhalia, MS.   (7th)   (Small)
  10. Daniel Liggins   Byhalia, MS.   (5th)   (2-X)
  11. Dantell Liggins   Byhalia, MS.   (6th)   (Large)
  12. Delonne Liggins   Byhalia, MS.   (6th)   (Small)
  13. Delorise Guy-Tunstall   Byhalia, MS.   (5th)   (???)
  14. Demetra Street-Liggins   Byhalia, MS.   (5th)   (Large)
  15. Denise Guy-Norman  Olive Branch MS.   (5th)   (Large)
  16. DesStane Barr   Byhalia, MS.   (6th)   (Medium) *1st time coming*
  17. Earlene Guy-Cooper   Olive Branch, MS.   (5th)   (Medium)
  18. Edna Liggins-Nunley   Byhalia, MS.   (5th)   (X-Large)
  19. Frankie Guy-Leake   Southaven, MS.   (6th)   (Large)
  20. Geraldine Patton   Hernando, MS.   ()   (X-Large) 
  21. Irene Howard   Walls, MS.   (5th)   (Large)   *1st time coming*
  22. Joe Guy  Olive Branch, MS.   (5th)   (Medium)   *1st time coming*
  23. John Lewis Tunstall   Olive Branch, MS.   (5th)   (Large)
  24. Journee Liggins   Byhalia, MS.   (7th)   Youth-X-Small) *1st time coming*
  25. Julia Guy-Walls   Olive Branch, MS.   (5th)   (Large)
  26. Loretha Guy-Cole   Olive Branch, MS.   (6th)   (Large)
  27. Lydia Guy   Olive Branch, MS.   (5th)   (Large)   *1st time coming*
  28. Mark Anthony Guy   Olive Branch MS.   (5th)   (Large)
  29. Mary Jane Roberson-Guy   Olive Branch, MS.   (5th)   (X-Large)
  30. Michael Guy   Olive Branch, MS.   (5th)   (X-Large)
  31. Quintin Malone   Byhalia, MS.   (7th)   (X-Large)
  32. Rosie Guy-Verner   Olive Branch, MS.   (5th)   (Medium) 
  33. Sharon Parks   Southaven, MS.   (6th)   (4-X)
  34. Sheila Guy-Woods   Olive Branch, MS.   (5th)   (Medium)
  35. Shirley Parks   Southaven, MS.   (5th)   (2-X) 
  36. Sophia Guy   Olive Branch, MS.   (5th)   (Large)
  37. Stanley Saulsberry   Byhalia, MS.   (6th)   (Large)   *1st time coming*
  38. Stephanie McCaleb   Moss Point, MS.   (6th)   (Medium)   *1st time coming*
  39. Vandail Verner   Olive Branch, MS.   (5th)   (2-X)
  40. Willie Ruth Liggins-Young   Byhalia, MS.   (5th)   (2-X)
  41. Zahir Etienne   Byhalia, MS.   (7th)   (Youth-Small)   *1st time coming*

*NEW YORK*   (1 Family Member) 

  1. Tionna Moss   Manhattan, New York   (5th)   (Medium)   *1st time coming*


*OHIO*   (2 Family Members)

  1. Selene Carpenter   Columbus, OH.   (6th)   (X-Large)
  2. Sheila Carpenter   Columbus, OH.   (6th)   (X-Large)


*OREGON*   (2 Family Members) 

  1. Daniel Covalt Guy   Medford, OR.   (6th)   (X-Large)
  2. Vicki Ann Holst-Guy   Medford, OR.   (6th)   (Large)


*SOUTH CAROLINA*   (8 Family Members) 

  1. Connie Holiday   Charleston, SC.   ()   (Large)   *1st time coming*
  2. Elizabeth Anyway Lexington, SC.   ()   (Medium)   *1st time coming*
  3. Justin Drayton   Summerville, SC.   ()   (2-X)   *1st time coming*
  4. Larry Holiday   Lexington, SC.   ()   (X-Large)
  5. Leroy Holiday   Gilbert, SC.   ()   (2-X)    *1st time coming*
  6. Thelma Holiday   Gilbert, SC.   ()   (2-X)   *1st time coming*
  7. Tyeise Poltnitz   Lexington, SC.   ()   (X-Large)   *1st time coming*
  8. Xavier Harris   Summerville, SC.   (7th)   (2-X)


*TENNESSEE*   (90 Family Members) 

  1. Alette Howard-Davis   Nashville, TN.   (6th)   (Medium)   *1st time coming*
  2. Andrea Myers-Whooper   Memphis, TN.   (6th)   (Large)
  3. Angela Leake-Amos   Memphis, TN.   (7th)   (X-Large)  
  4. Annie Guy-Holloway   Memphis, TN.   (5th)   (Large)
  5. Annie Pearl Russell-Payne   Memphis, TN.   (6th)   (X-Large) 
  6. Anthony Guy   Memphis, TN.   (8th)   (Youth-Large)
  7. Arnettra Woods   Memphis, TN.   ()   (???)
  8. Autumn Guy   Memphis, TN.   (8th)   (Youth-Large)
  9. Ayden Helm   Memphis, TN.   (9th)   (Youth-Medium)   
  10. Azuri M-hagoni Carter   LaVergne, TN.   (9th)   (Youth-Medium) *1st time coming*   
  11. Barbara Ann Farley-Burns   Memphis, TN.   (6th)   (Large)   *1st time coming*
  12. Betty Childs-Guy   Memphis, TN.   (5th)   (3-X) 
  13. Beverly Williams   Memphis, TN.   (5th)   (2-X)
  14. Brian Miller   Memphis, TN.   (7th)   (Large)
  15. Brooke Smith   Memphis, TN.   (8th)   (Youth-Medium)   *1st time coming*
  16. Calvin Guy Sr.   Memphis, TN.   (7th)   (2-X)
  17. Chaquita Mosley   Memphis, TN.   (7th)   (X-Large) 
  18. Chloe Miller   Memphis, TN.   (8th)   (Small)
  19. Christine Falls   Memphis, TN.   (6th)   (Large)
  20. Dale Clayborn III Memphis, TN.   (8th)   (X-Large)   *1st time coming*
  21. Darin Key Leake III   La Vergne, TN.   (9th)   (Medium)
  22. Darin Key Leake Sr.   Memphis, TN.   (7th)   (2-X)
  23. Debbie Russell-Johnson   Memphis, TN.   (6th)   (X-Large)
  24. DeMaya Little   Memphis, TN.   (9th)   (Small)   
  25. Desmond Jamal Leake   Memphis, TN.   (8th)   (X-Large)
  26. Dominique Jabari Leake   Memphis, TN.   (8th)   (Large)
  27. Dorothy Eppenger-Holt   Memphis, TN.   (6th)   (X-Large)   *1st time coming*
  28. Elias Guy Sr.   Memphis, TN.   (5th)   (Large)
  29. Esther Marie Guy  Memphis, TN.   (5th)   (Large) 
  30. Europe Broady   Memphis, TN.   (7th)   (Medium)   *1st time coming*
  31. Frederick Falls   Memphis, TN.   (6th)   (3-X)
  32. Georgia Cooper   Memphis, TN.   (5th)   (Large)
  33. Gerald Lawrence   Memphis, TN.   (8th)   (Large)   *1st time coming*
  34. Gertrude Guy-Lee   Memphis, TN.   (6th)   (Large)
  35. Glenn Wayne Johnson   Memphis, TN.   (6th)   (5-X)
  36. Graysen Burson   Memphis, TN.   (7th)   (Small)
  37. Harrison Sawyer   Memphis, TN.   (5th)   (Medium) 
  38. Ian Davis   Nashville, TN.   (6th)   (X-Large)   *1st time coming*
  39. Jalon Molden   Memphis, TN.   (7th)   (3-X)   *1st time coming*
  40. Janelle Romero Guy   Memphis, TN.   (6th)   (X-Large)
  41. Jasmine Arrington   Memphis, TN.   (7th)   (Large)
  42. Jerica Falls   Memphis, TN.   (7th)   (Large)
  43. John Henry Guy   Memphis, TN.   (5th)   (3-X)
  44. John Henry Guy   Memphis, TN.   (6th)   (X-Large)
  45. Joseph Davis   Nashville, TN.   (7th)   (Youth-Large)   *1st time coming*
  46. Josephine Guy   Memphis, TN.   (6th)   (Large)   *1st time coming*
  47. Joshua Davis   Nashville, TN.   (7th)   (Youth-Large)   *1st time coming*
  48. Judy Kimble-Gaston   Memphis, TN.   (6th)   (5-X)
  49. Julia Davis   Nashville, TN.   (7th)   (Small)   *1st time coming*
  50. Kamilah Gaston   Memphis, TN.   (7th)   (3-X)
  51. Karen Turner   Memphis, TN.   (4th)   (Medium)   *1st time coming*
  52. Katerine Saulsberry-Guy   Memphis, TN.   (6th)   (Large)
  53. Kimberly Saulsberry-Wilkins   Trenton, TN.   (7th)   (Large) 
  54. Kizzy Guy   Memphis, TN.   (7th)   (3-X)
  55. Latanya Thigpen   Memphis, TN.   (7th)   (X-Large)
  56. Linda Guy-Chornes   Memphis, TN.   (5th)   (Large)
  57. London Marie Bradford   Memphis, TN.   (8th)   (Youth-Medium)
  58. Mahrea Trinette Chornes   Memphis, TN.   (6th)   (2-X)
  59. Mark Anthony Guy   Memphis, TN.   (7th)   (X-Large)
  60. Martavious Jenkins Jr.   Memphis, TN.   (8th)   (Youth-Small ) 
  61. Martha Kimble   Memphis, TN.   (6th)   (3-X)
  62. Mary Elizabeth Leonard   Memphis, TN.   (7th)   (2-X)
  63. Maxcine Smith-Miller   Memphis, TN.   (7th)   (2-X) 
  64. Melissa Aberle-Guy   Memphis, TN.   (7th)   (2-X)
  65. Meschelle Guy-Barnes   Memphis, TN.   (7th)   (Medium)
  66. Michael Strayhorn   Memphis, TN.   (6th)   (3-X)
  67. Mose Guy   Memphis, TN.   (5th)   (Large)
  68. Nekko Bullard   Memphis, TN.   (9th)   (Youth-Medium)   *1st time coming*
  69. NeKyla Williams   Memphis, TN.   (9th)   (Youth-Large)   
  70. NeRiya Williams   Memphis, TN.   (9th)   (Youth-Small)   *1st time coming 
  71. Nikkia Lane   Memphis, TN.   (5th)   (Small)   *1st time coming* 
  72. Norma Dobbins   Memphis, TN.   ()   (Medium)
  73. Pamela Guy-Strayhorn   Memphis, TN.   (6th)   (X-Large)
  74. Paula Price   Memphis, TN.   (5th)   (3-X)
  75. R.D. Miller   Memphis, TN.   (7th)   (X-Large)
  76. Regina Johnson Guy   Memphis, TN.   (5th)   (Medium)
  77. Regina Matlock   Memphis, TN.   (4th)   (Large) 
  78. Robert Henry Guy Sr.   Memphis, TN.   (6th)   (X-Large)
  79. Shelbi Johnson   Memphis, TN.   ()   (Small)
  80. Sylvia Cobb-Leake   Memphis, TN.   (7th)   (X-Large) 
  81. Tahj Mason   Memphis, TN.   (6th)   (Large)
  82. Tania Romero Guy   Memphis, TN.   (6th)   (Large)   *1st time coming*
  83. Toni Guy   Memphis, TN.   (7th)   (X-Large)   *1st time coming*
  84. Vicky Collier   Memphis, TN.   (6th)   (4-X)
  85. Vivian Price-Brooks   Memphis, TN.   (4th)  (3-X) 
  86. Winston Guy   Memphis, TN.   (6th)   (Medium)
  87. Yaniqza Romero Guy   Memphis, TN.   (7th)   Medium)   *1st time coming*
  88. Yennevi Romero   Memphis, TN.   (7th)   (Small)   *1st time coming*
  89. Yolundra Payne   Memphis, TN.   (7th)   (2-X)
  90. Yovanni Romero Guy   Memphis, TN.   (7th)   (2-X)   *1st time coming*


*TEXAS*   (24 Family Members)

  1. Amira Mack   McKinney, TX.   (7th)   (X-Large)
  2. Avery Anthony   Longview, TX.   (6th)   (Youth X-Small)   *1st time coming*
  3. Camron Campbell Gaston   Aubrey, TX.   (8th)   (X-Large)   *1st time coming*
  4. Charon Guy   San Antonio, TX.   ()   (2-X)    *1st time coming*
  5. Chiquita Saulsberry   Arlington, TX.   (7th)   (X-Large)
  6. Christian Ivan French   Longview, TX.   (8th)   (Youth-Medium)   *1st time coming*
  7. Darius T. Mack   McKinney, TX.   (6th)   (X-Large)
  8. Gloria Alexander-Guy   Longview, TX.   (6th)   ()
  9. Gregory Mack Jr.  Plano, TX.   (6th)   (Medium) 
  10. Karmyn Aniyah Leake   Katy, TX.   (9th)   (Small)
  11. Kassidy Ann Gibson   Katy, TX.   (9th)   (Youth-Medium)
  12. Keydrick Oliver   Arlington, TX.   (8th)   (Medium)
  13. Keyonna Flynn   Arlington, TX.   (8th)   (Medium)
  14. Krystal Guy   Longview, TX.   (7th)   (Large)
  15. Latora Campbell-Gaston   Aubrey, TX.   (7th)   (2-X)   *1st time coming*
  16. Malika Mack   McKinney, TX.   (7th)   (Large)
  17. Melvin Gaston Jr.   Aubrey, TX.   (7th)   (2-X)   *1st time coming*
  18. Milani Gaston   Aubrey, TX.   (8th)   (Youth Medium)   *1st time coming*
  19. Milaya French   Longview, TX.   (8th)   (Youth-Medium)   *1st time coming*
  20. Otis Anthony   Longview, TX.   ()   (2-X)   *1st time coming*
  21. Rayan Mack  McKinney, TX.   (7th)   (Youth-Large) 
  22. Tyler Gaston   Aubrey, TX.   (8th)   (Youth-X-Large)   *1st time coming*
  23. Zakorion Pete Jr   Arlington, TN.   (9th)   (Youth-Small)
  24. Zaloni Pete   Arlington, TX.   (9th)   (Youth-Small)


*VIRGINIA*   (0 Family Members)


*WASHINGTON*   (1 Family Member) 

  1. Syreeta Robinson-Kinnard   Lynnwood, WA.   (7th)   (2-X)


*WASHINGTON, D.C.*   (1 Family Member) 

  1. D'Juan Burton   Washington, D.C.   (7th)   (Medium)   *1st time coming*   


*WISCONSIN*   (0 Family Members) 




Throughout this web-site names of Guy Family Members are color-coded to distinguish which child of Baldy Guy, George Guy, Henry Guy and grandchild of Millie Guy we all fall under:

Also we are adding the Descendants of

Dr. Joseph Albert Guy Sr. M.D.
 

*Descendants of Earnton Guy Sr.*   (75 family members)
 
*Descendants of William Alfred Guy*  (39 family members)
*Descendants of Lovie Guy-Givens* (0 family members)


*Descendants of Ruben Guy*   (7 family member)

*Descendants of Mary Guy-Howard*    (50 family members)

*Descendants of Annette (Nettie) Guy-Matlock*   (0 family members)
*Descendants of Fannie Phillips-Matlock* (23 family members)


*Descendants of Annie Bell Guy-Williams*    (2 family members)
*Descentants of Stella Guy- Williams*   (0 family members)


*Descendants of Longstreet Guy*    (33 family members)


*Descendants of Henry Guy*   (9 family members)
*Descendants of Fleming Guy*   (0 family members)

*Un-linked Guy Family Members* (1 family member)
 
Holiday Guy Family Members* (6 family members)

*Descendants of Dr. Joseph Albert Guy Sr. M.D.*   (2 family members)

*Descendants of John Guy*   (2 family members)

*Descendants of Governor Guy Sr.*   (4 family members)

*Descendants of Joseph Guy*   
(0 family members)


*Descendants of Madison Guy Sr.*   (0 family members)

*Descendants of Willie Mae Scallion*   (3 family members)

*First Time Coming*   (82 family members)  

 
2019 GUY FAMILY REUNION
2019 GUY FAMILY REUNION