GUY "Family Affair"



Look at Whose Coming to the 2019 Guy Family Reunion, from what State and what Generation.
 

( ) Descendants of Earnton Guy Sr.   (3rd)

( ) Descendants of William Alfred Guy   (3rd)

( ) Descendants of Ruben Guy   (3rd)

( ) Descendants of Mary Guy-Howard   (3rd)

( ) Descendants of Annette (Nettie) Guy-Matlock   (3rd)

( ) Descendants of Annie Bell Guy-Williams (3rd)


( )  Descendants Longstreet Guy   (2nd)

( ) Descendants of Henry Guy   (2nd)

( ) Descendants of Fleming Guy   (2nd)



 
Image



As of today we have 265 Guy Family Members from 16 different States who have paid to attend the 2019 Guy Family Reunion.
 

*ARKANSAS*   (7 Family Members) 
  1. Angela Everett-Ballard   West Memphis, AR.   (6th)   (Large)
  2. Betty Guy-Witherspoon   Marion, AR.   (6th)   (Medium)
  3. Chester Witherspoon   Marion, AR.   (6th)   (Large)
  4. Dan Guy   Sherwood, AR.   (7th)   (3-X)   *First Time Coming*
  5. Doyle Michael Ballard Jr.   West Memphis, AR.   (7th)   (Large)
  6. Faye Howard   West Memphis, AR.   (5th)   (X-Large)
  7. Sylestine Howard-Mack  West Memphis, AR.   (5th)   (X-Large)

*CALIFORNIA*   (10 Family Members) 
  1. Annett Guy-Johnson   Carson, CA.   (6th)   (Medium)
  2. Darrell Waterford   San Diego, CA.   (6th)   (2-X)
  3. Ebone' Chatman   Burbank, CA.   ()   (Small)   *First Time Coming*
  4. Heyman Matlock Jr.   Sacramento, CA.   (4th)   (Large)
  5. Heyman Matlock Sr.   Sacramento, CA.   (3rd)   (Large)
  6. John Henry Guy Sr.    Oceanside, CA.   (6th)   (2-X)
  7. Rita Versey   Burbank, CA.   ()   (Medium)   *First Time Coming*
  8. Rose Hill-Guy   Oceanside, CA.   (6th)   (X-Large)
  9. Sherry Miller-Martinez   Los Angeles, CA. (5th) (Large) *First Time Coming
  10. Sybil Miller   Long Beach, CA.   (5th)   (X-Large)   *First Time Coming

*FLORIDA*   (1 Family Member) 
  1. Linda Spears-Powers   Jacksonville, FL.   ()   (Medium)   *First Time Coming*

*GEORGIA*   (11 Family Members) 
  1. Chris Ferguson   Covington, GA.   (7th)   (X-Large)
  2. Dawn Fields-Burgess   Hampton, GA. (4th) (X-Large) *First Time Coming
  3. Denise Marian Guy   Locust Grove, GA.   (6th)   (Large)
  4. Derrick Burgess Sr.   Hampton, GA. (4th) (2-X) *First Time Coming
  5. Gregory Guy   Locust Grove, GA.   (6th)   (X-Large)
  6. Joseph Mario Ivy V   Pine Lake, GA.   (9th)   (Youth-Small)
  7. Justice Ferguson   Covington, GA.   (7th)   (X-Larg
  8. Melba Matlock-Durr   Decatur, GA. () (2-X)   *First Time Coming
  9. Patricia Johnson-Akbar   Savannah, GA.  ()   (Medium)  *First Time Coming*
  10. Rhonda Guy-Ferguson   Covington, GA.   (6th)   (4-X)
  11. Terrance Matlock   Decatur, GA.   ()   (2-X)   *First Time Coming*

*ILLINOIS*   (42 Family Members) 
  1. Anjali Chavda   Broadview, IL.   (7th)   (Adult-Small)
  2. Annie Cross   University Park, IL.   (5th)   (Large)
  3. Carolyn Harvey-Robinson   Riverdale, IL.   (6th)   (Large)
  4. Celina Robinson    Oak Park, IL.   (6th)   (Medium)
  5. Chandra Falls-Chavda   Broadview, IL.   (6th)   (Medium)
  6. Chase Noland   University Park, IL.   (7th)   (Youth-Small)
  7. Cynthia Page-Robinson   Naperville, IL.   (6th)   (Medium)
  8. Cynthia Kirk-Walker   Dalton, IL.   (6th)   (Medium)
  9. Dawn Guy Aurora, IL.   (7th)   (Large)
  10. Derrick Cooper   Chicago, IL.   (6th)   (Large)
  11. Donna Howard-Evans   Oak Park, IL.   (5th)   (X-Large)
  12. Edna Ruth Guy-Johnson   Chicago, IL.   (5th)   (Large)
  13. Emma Lue Guy-Robinson   Chicago, IL.   (5th)   (Large)
  14. Eulah Howard Dean-Dortch   Chicago, IL.   (5th)   (2-X)
  15. Everett Evans   Oak Park, IL.   (6th)   (X-Large)
  16. Forrest James Robinson   Naperville, IL.   (6th)   (X-Large)
  17. Frank Evans   Oak Park, IL.   (5th)   (???)
  18. Fredonia Howard-Falls   Bellwood, IL.   (5th)   (Large)
  19. Gwendolyn Johnson-Jones   Chicago, IL.   (6th)   (X-Large)
  20. Joan Loftin-Cross   University Park, IL.   (6th)   (Large)
  21. Joell Cross   University Park, IL.   (7th)   (Youth-Small)
  22. Kanisha Davis   Oak Park, IL.   (6th)   (???)
  23. LaShon Walker   Dalton, IL.   (7th)   (Small)
  24. Lawrence James   Carbondale, IL.   (5th)   (4-X)
  25. Lenora Kirk-Cooper   Chicago, IL.   (6th)   (X-Large)
  26. Loni Cross   University Park, IL.   (7th)   (Medium)
  27. Lonzell Cross   University Park, IL.   (6th)   (X-Large)
  28. Louis Walker Jr.   Dalton, IL.   (6th)   (X-Large)
  29. Mary Hayden-James   Carbondale, IL.   (5th)   (3-X)
  30. Michael Anthony Robinson   Riverdale, IL.   (6th)   (Large)
  31. Patricia Howard-McGee   Oak Park, IL.   (5th)   (Large)
  32. Rita Bolden   Chicago, IL.   (6th)   (Small)
  33. Saniyah Evans   Oak Park, IL.   (7th)   (X-???)
  34. Shaqira Cato   University Park, IL.   (7th)   (Large)
  35. Shelia Loftin   University Park, IL.   ()   (X-Large)    *1st Time Coming*
  36. Takiyah McGee-Ratliff   Oak Park, IL.   (6th)   (Large)
  37. Taylor Burrell Robinson Jr.   Chicago, IL.   (6th)   (X-Large)
  38. Taylor Burrell Robinson Sr.   Chicago, IL.   (5th)   (Large)
  39. Taylor Rance Robinson   Chicago, IL.   (7th)   (Large)
  40. Vikas Chavda   Broadview, IL.   (7th)   (Medium)
  41. Vinay Chavda   Broadview, IL.   (7th)   (Youth-Medium)
  42. Willis Falls   Bellwood, IL.   (5th)   (Large)

*INDIANA*   (5 Family Members) 
  1. Karen C. Howard   Indianapolis, IN.   (5th)   (2-X)
  2. Larry Beverly   Indianapolis, IN.   ()   (X-Large)
  3. Latasha Alexander-Guy   Indianapolis, IN.   (6th)   (Large)
  4. Phillip Guy   Indianapolis, IN.   (6th)   (X-Large)
  5. Risa A. Smith   Gary, IN.   (6th)   (Large)

*MARYLAND*   (2 Family Members)
  1. Ashley Bryant-Baker Mitchelleville, MD. (7th)  (Small)  *1st Time Coming*
  2. Brian M. Baker   Mitchelleville, MD.   (7th)   (X-Large)

*MICHIGAN*   (6 Family Members)
  1. Annette Matlock-Golson Farmington Hills, MI. (4th) (Large) *First Time
  2. Bobbie Matlock   Detroit, MI.   (4th)   (2-X)   *First Time Coming
  3. Eugene Myles   Canton, MI.   (6th)   (2-X)
  4. Lorine Guy-Myles   Canton, MI.   (6th)   (Medium)
  5. Sherry Matlock   Detroit, MI.   (5th)   (4-X)   *First Time Coming
  6. Sonya Davenport-Miller   Detroit, MI.   (5th)   (X-Large)   *First Time

*MISSISSIPPI*   (21 Family Members) 
  1. Ahmia Baker   Holly Springs, MS.   (6th)   (Large)
  2. Alphonso Guy   Olive Branch, MS.   (5th)   (Large)
  3. Arthur Baker   Holly Springs, MS.   (4th)   (X-Large)
  4. Barron Young   Byhalia, MS.   (7th)   (X-Large)
  5. Bernie Anderson-Baker   Holly Springs, MS.   (4th)   Large)
  6. Carolyn Guy   Olive Branch, MS.   (5th)   (Large)
  7. Cynthia Hayes-Currie   Hernando, MS.   ()   (2-X)  *First Time Coming*
  8. Daniel Liggins   Byhalia, MS.   (5th)   (2-X)
  9. D'Anna Young   Byhalia, MS.   (7th)   Large
  10. Dantell Liggins   Byhalia, MS.   (6th)   (Medium)
  11. Demetra Street-Liggins   Byhalia, MS.   (5th)   (Medium)
  12. Frankie Guy-Leake   SouthavenMS.   (6th)   (Large)
  13. Fred Lewis Guy Jr.   Southaven, MS.   (5th)   (2-X)
  14. Gertrude Guy-Bridgeforth   Southaven, MS.   (5th)   (X-Large)
  15. Hayward Leake Jr.   SouthavenMS.   (6th)   (Large)
  16. Loretha Guy-Cole   Olive Branch, MS.   (6th)   (Large)
  17. Martha Kimble   Southaven, MS.   (6th)   (3-X)
  18. Mary Jane Robinson-Guy   Olive Branch, MS.   (5th)   (2-X)
  19. Sheila Guy-Woods   Olive Branch, MS.   (5th)   (Medium)
  20. Quintin Malone   Byhalia, MS.   (???)   (X-Large)
  21. Willie Ruth Liggins-Young   Byhalia, MS.   (5th)   (3-X)

*OHIO*   (2 Family Members)
  1. Selene Carpenter   Columbus, OH.   (6th)   (2-X)
  2. Sheila Carpenter   Columbus, OH.   (6th)   (2-X)

*TENNESSEE*   (115 Family Members) 
  1. Albert James Guy Sr.   Memphis, TN.   (6th)   (X-Large)
  2. Alicia Guy-Parish   Memphis, TN.   (6th)   (X-Large)
  3. Amira Floyd   Memphis, TN.   (8th)   (Medium)
  4. Anderson Frank Guy   Memphis, TN.   (5th)   (Medium)
  5. Andre Floyd   Memphis, TN.   (8th)   (Large)
  6. Andrew Simpson   Antioch, TN.   ()   (Youth-Large)   *1st Time Coming*
  7. Anedra Smith-Guy   Memphis, TN.   (7th)   (Large)
  8. Angela Leake-Amos   Memphis, TN.   (6th)   (Large)
  9. Annie Guy-Holloway   Memphis, TN.   (5th)   (Large)
  10. Annie Mary Cross-Langdon   Memphis, TN.   (5th)   (Large)
  11. Annie Pearl Russell-Payne   Memphis, TN.   (6th)   (X-Large)
  12. Anthony Dewayne Guy   Memphis, TN.   (6th)   (Large)   *1st Time Coming*
  13. Asya Nicole Guy   Memphis, TN.   (9th)   (Large)   *1st Time Coming*
  14. Barbara Everett-Newson  Memphis, TN.   (6th)   (2-X)
  15. Billy Wilkins III   Trenton, TN.   (8th)   (Small)
  16. Braylon Mitchell Memphis, TN. (8th) (Youth-Medium)  *1st Time Coming*
  17. Burnie Jean Cross-Blunt   Memphis, TN.   (5th)   (X-Large)
  18. Calvin Guy Sr.   Memphis, TN.   (7th)   (2-X)
  19. Cameron Mitchell   Memphis, TN.   (8th)   (Large)    *1st Time Coming*
  20. Carter Guy   Memphis, TN.   (8th)   (Youth-Small)    *1st Time Coming*
  21. Charles Edward Guy in Memphis, TN.   (6th)  (Large)
  22. Charles Edward Guy   Memphis, TN.   (6th)  (Large)
  23. Cierra Johnson   Memphis, TN.   (8th)   (Medium)
  24. Claudius Lester Jr.   Memphis, TN.   (6th)   (Large)
  25. Darin Key Leake Sr.   Memphis, TN.   (7th)   (2-X)
  26. Darin Key Leake III   Memphis, TN.   (9th)   (Youth-Small)
  27. Darlene Riley-Guy   Memphis, TN.   (6th)   (Large)
  28. Davella Floyd   Memphis, TN.   (7th)   (3-X) 
  29. Debbie Russell-Johnson   (Memphis, TN.   (6th)   (X-Large)
  30. Delores Gresham-Johnson   Memphis, TN.   ()   (Medium)
  31. Denise "Tina" Guy   Memphis, TN.   (7th)   (Small)
  32. Desmond Jamal Leake   Memphis, TN.   (8th)   (Large)
  33. Dominique Jabari Leake   Memphis, TN.   (8th)   (Medium)
  34. Dorian Clark   Trenton, TN.   ()   (X-Large)
  35. Earl Redmond Johnson Jr.   Memphis, TN.   ()   (Large)
  36. Edna Williams-Everett  Memphis, TN.   (5th)   (2-X)
  37. Eleanor Ruth Russell-Belfour  Memphis, TN.   (6th)   (4-X)
  38. Elias Guy Sr.   Memphis, TN.   (5th)   (Large)
  39. Erma Jean Watts   Memphis, TN.   ()   (Large)   *1st Time Coming*
  40. Florence D. Guy   Memphis, TN.   (5th)   (X-Large)
  41. Florence Lucinda Guy   Memphis, TN.   (6th)   (Large)
  42. Frankie Guy-Faulkner   Memphis, TN.   (6th)   (???)
  43. Frazier Artee Guy III   Memphis, TN.   (6th)   (X-Large)
  44. Georgia Cooper   Memphis, TN.   ()   (Large)
  45. Gerald Guy   Millington, TN.   (6th)   (Large)   *1st Time Coming*
  46. Gertrude Guy-Lee   Memphis, TN.   (6th)   (Large)
  47. Gertrude Matlock   Memphis, TN.   (3rd)   (Medium)
  48. Gladys Cross-Clark   Memphis, TN.   (5th)   (X-Large)
  49. Glenn Wayne Johnson   Memphis, TN.   (6th)   (5-X)
  50. Harlem Mitchell   Memphis, TN.   (8th)   (Youth-Large)  *1st Time Coming*
  51. Hayden Chornes Memphis, TN. (7th) (Youth-X-Small) *1st Time Coming*
  52. Irise Chornes-James Memphis, TN. (6th) (Large) *1st Time Coming*
  53. Jada Guy   Memphis, TN   (8th)   (Medium)
  54. Jasmine Love   Trenton, TN.   (8th)   (Large)
  55. John Henry Guy   Memphis, TN.   (6th)   (X-Large)
  56. Judy Kimble-Gaston   Memphis, TN.   (6th)   (3-X)
  57. Kamilah Gaston   Memphis, TN.   (7th)   (3-X)
  58. Katherine Saulsberry-Guy   Memphis, TN.   (6th)   (Large)
  59. Katelyn Shaw   Memphis, TN.   (8th)   (Medium)
  60. Kayla Monroe   Memphis, TN.   (6th)   (Large)
  61. Keonia Guy   Memphis, TN.   (8th)   (X-Large)
  62. Kerrie Wilson   Memphis, TN.   (8th)   (Medium)
  63. Kizzy Guy   Memphis, TN.   (7th)   (3-X)
  64. Landon Townsend Memphis, TN. (9th) (Youth-Medium) *1st Time* 
  65. Lillian Jones-Guy   Memphis, TN.   (5th)   (X-Large)
  66. London Bradford   Memphis, TN.   (8th)   (Youth XX-Small)
  67. Lucille Murckson-Lester   Memphis, TN.   (6th)   (Medium)
  68. Maddison Parsons   Memphis, TN.   (7th)   (Youth XX-Small)
  69. Malcolm Bullard   Memphis, TN.   (8th)   (Large)
  70. Margaret Matlock-Burgess   Memphis, TN.   (3rd)   (2X)
  71. Marie Dortch  Millington, TN.   ()   (X-Large)   *1st Time Coming*
  72. Marley Parsons   Memphis, TN.   (7th)   (Youth XX-Small)
  73. Martavious Jenkins Jr.   Memphis, TN.   (8th)   (XX-Small)
  74. Martavious Jenkins Sr.   Memphis, TN.   (7th)   (Medium)
  75. Martisha Jenkins   Memphis, TN.   (7th)   (Small)
  76. Mary Lee-Leonard   Memphis, TN.   (7th)   (2-X)
  77. Maxcine Smith-Miller   Memphis, TN.   (7th)   (3-X)
  78. Melvin Guy   Memphis, TN.   (5th)   (Large)
  79. Michael Strayhorn   Memphis, TN.   (6th)   (3-X)
  80. Michele Collins-Guy   Memphis, TN.   (7th)   (X-Large)
  81. Morgan Elyse Guy   Memphis, TN.   (6th)   (Large)
  82. Mose Guy   Memphis, TN.   (5th)   (Large)
  83. Nina Lee   Memphis, TN.   (8th)   (Large)
  84. Niya Johnson-Lee   Memphis, TN.   (7th)   (Large)
  85. Norma Dobbins   Memphis, TN.   ()   (Large)
  86. Nyla Lee   Memphis, TN.   (8th)   (Medium)
  87. Pamela Guy-Strayhorn   Memphis, TN.   (6th)   (Large)
  88. Paris Elyse Guy  Memphis, TN.   (7th)   (Youth X-Small)
  89. Piersten Foxx   Memphis, TN.   (8th)   2-X)
  90. R.D. Miller   Memphis, TN.   (7th)   (2-X)
  91. Raquel Maclin   Memphis, TN.   (8th)   (X-Large)
  92. Ravin Maclin   Memphis, TN.   (9th)   (Youth-Medium)
  93. Rayven L. Madison   Memphis, TN.   (7th)   (Small)
  94. Regina Johnson-Guy   Memphis, TN.   (5th)   (Medium)
  95. Reginald Lee Sr.   Memphis, TN.   (7th)   (X-Large)
  96. Renea A. Madison   Memphis, TN.   (7th)   (Small)
  97. Robert Henry Guy Jr.   Memphis, TN.   (7th)   (Large)
  98. Robert Henry Guy Sr.   Memphis, TN.   (6th)   (X-Large)
  99. Ronald Langdon Sr.   Memphis, TN.   (6th)   (X-Large)
  100. Rose Hill   Memphis, TN.   ()   (X-Large)   *1st Time Coming*
  101. Sharon Parks   Memphis, TN.   (6th)   (4-X)
  102. Sheila Guy-Ross   Memphis, TN.   (6th)   (4-X)
  103. Shirley Thornton-Parks   Memphis, TN.   (5th)   (2-X)
  104. Sta'niah Marshall   Memphis, TN.   (7th)   (Youth-Medium)
  105. Sylvia Cobb-Leake   Memphis, TN.   (7th)   (X-Large)
  106. Tameka Banks-Madison   Memphis, TN.   (6th)   (Small)
  107. Tarelle Lane   Antioch, TN.   ()   (2-X)   *1st Time Coming*
  108. Terry Guy   Memphis, TN.   (6th)   (X-Large)
  109. Thomas Wilson   Memphis, TN.   (8th)   (Medium)
  110. Velma Guy-Payne   Memphis, TN.   (6th)   (Large)
  111. William (Tony) Saulsberry   Memphis, TN.   (7th)   (Large)
  112. Yolundra L. Payne   Memphis, TN.   (7th)   (2-X)
  113. Yvonne Everett-Bradford   Memphis, TN.   (6th)   (Large)
  114. Zahra Guy   Memphis, TN.   (8th)   (Youth-X-Small)    *1st Time Coming*
  115. Zoe Talia King   Memphis, TN.   (8th)   (Youth-Small)

*TEXAS*   (18 Family Members) 
  1. Amira Mack   McKinney, TX.   (7th)   (Youth-Large)
  2. Andres Kadeem Chilton   Grand Praire, TX.   (7th)   (2-X)
  3. Brenda Amir Chilton   Grand Praire, TX.   (6th)   (2-X)
  4. Charon Guy   San Antonio, TX.   (???)   (Large)   *1st Time Coming*
  5. Deonte' Keyshun Guy   Lewisville, TX.   (9th)   (Youth-Large)
  6. Emanuale King Sr.   Irving, TX.   (7th)   (2-X)   *1st Time Coming*
  7. Karmyn Aniyah Leake   Frisco, TX.   (9th)   (Youth-Medium)
  8. Kassidy Ann Gipson   Frisco, TX.   (9th)   (Youth-X-Small)
  9. Katrina King   Irving, TX.   (7th)   (Medium)   *1st Time Coming*
  10. Keydrick Oliver   Arlington, TX.   (8th)   (Medium)
  11. Keyonna Flynn   Arlington, TX.   (8th)   (Medium)
  12. Keyotia Flynn   Arlington, TX.   (8th)   (Large)
  13. Leonard Earl Chilton Jr.   Grand Praire, TX.   (6th)   (2-X)
  14. Mariah L'Rae Chilton   Grand Praire, TX.   (7th)   (Large)
  15. Malika Mack   McKinney, TX.   (7th)   (Youth-Medium)
  16. Norma Jean Guy-Chilton   Fort Worth, TX.   (5th)   (Large) 
  17. Rayan Mack   McKinney, TX.   (7th)   (Youth-Small)
  18. Zakorlon Pete   Arlington, TX.   ()   (X-Large)

*VIRGINIA*   (2 Family Members)
  1. Richard Gardner III  Woodbridge, VA.   (7th)   (2-X)    *1st Time Coming*
  2. Sheila Adams-Gardner Woodbridge, VA. (7th) (Med) *1st Time Coming*

*WASHINGTON*   (2 Family Members) 
  1. Antuan Kinnard   Seattle, WA.   (7th)   (5-X)
  2. Syreeta Robinson-Kinnard   Seattle, WA.   (7th)   (2-X)

*WASHINGTON, D.C.*   (2 Family Members) 
  1. Bertha Guy-Morgan   Washington, D.C.   (5th)   (Small)
  2. Carolyn Morgan-Baker   Washington, D.C.   (6th)   (X-Large)

*WISCONSIN*   (19 Family Members) 
  1. Arnold Cifax Jr.   Milwaukee, WI.   (8th)   (2-X)   *1st Time Coming*
  2. Arnold Cifax Sr.   Menomonee, WI.   (7th)   (2-X)   *1st Time Coming*
  3. Athena Cifax   Menomonee, WI.   (8th)   (Small)   *1st Time Coming*
  4. Bolanle Cifax Menomonee, WI. (9th) (Yo-XX-Small) *1st Time Coming*
  5. Carl Danson   Milwaukee, WI.   (7th)   (X-Large)   *1st Time Coming*
  6. Cayli Cifax  Menomonee, WI.  (9th)  (Small)  *1st Time Coming*
  7. Christopher Cifax  Menomonee, WI.  (8th)  (X-Large)  *1st Time Coming*
  8. Cory Cifax Jr. Menomonee, WI. (9th) (Youth X-Small) *1st Time Coming*
  9. Cory Cifax Sr.  Menomonee, WI.  (8th)  (X-Large)  *1st Time Coming*
  10. Earnestine Guy-Wallace   Milwaukee, WI.   (6th)   (Large)
  11. Emma Cifax   Milwaukee, WI.   (8th)   (Large)   *1st Time Coming*
  12. Finn Cifax   Milwaukee, WI.   (9th)   (Youth X-Small)   *1st Time Coming*
  13. Jacinta Adams-Tatum   Milwaukee, WI.   (7th)   (Small)
  14. Karl Tatum   Milwaukee, WI.   (7th)   (Large)
  15. Kantara Cifax   Menomonee, WI.   (8th)   (Large)   *1st Time Coming*
  16. Katherine Guy-Sartin   Milwaukee, WI.   (6th)   (Medium)
  17. Kimberly Guy-Danson   Milwaukee, WI.   (7th)   (X-Large)
  18. Patricia Adams-Cifax Menomonee, WI. (7th)  (Large) *1st Time Coming*
  19. Samuel Wallace   Milwaukee, WI.   (6th)   (X-Large)


Throughout this web-site names of Guy Family Members are color-coded to distinguish which child of Baldy Guy & George Guy and grandchild of Millie Guy we all fall under:
 
 
*Descendants of Earnton Guy Sr.*   (92 family members)
 
*Descendants of William Alfred Guy*  (72 family members)

*Descendants of Ruben Guy*   (16 family members)

*Descendants of Mary Guy-Howard*   (35 family members)

*Descendants of Annette (Nettie) Guy-Matlock*   (24 family members)

*Descendants of Annie Bell Guy-Williams*    (5 family members)

*Descendants of Longstreet Guy*    (18 family members)

*Descendants of Fleming Guy*    (0 family member)

*Descendants of Henry Guy*    (2 family members)

*Un-Linked Guy Family Members*   (1 family member)


*First Time Coming*   (53 family members)

  
2019 GUY FAMILY REUNION
2019 GUY FAMILY REUNION

*T-SHIRTS ONLY*   (14 Family Members)
  1. Bernice Kimble  Memphis, TN.   (6th)   (Large)
  2. Bornetta Newsom  Chicago, IL.   (6th)   (Large)
  3. Chandra Guy  Memphis, TN.   (6th)   (X-Large)
  4. Denise Cross   Memphis, TN.   (Large) 
  5. Dan Guy   Serwood, AR.   (7th)   (3-X)
  6. Everett (Brother) Johnson Jr.   Chicago, IL.   (6th)   (2-X)
  7. Garner Guy-Lester   Cordova, TN.   (5th)   (X-Large)
  8. Jacquez Wilkins   Trenton, TN.   (8th)   (Large)
  9. Jada Wilkins   Trenton, TN.   (8th)   (Large)
  10. Keith Bernard Guy   Memphis, TN.   (6th)   (4-X)
  11. Linda Guy-Chornes   Memphis, TN.   (5th)   (Medium)
  12. Mahrea Chornes   Memphis, TN.   (6th)   (X-Large)
  13. Sherese Bolden-Ulee   Ripley, TN.   (6th)   (2-X)
  14. Vida Mae Parks  Memphis, TN.   (6th)   (Large)